W każdym roku szkolnym nasi uczniowie mają okazję rozwoju i efektywnego kształcenia. Dumni jesteśmy ze wszystkich osób, które przystępują do egzaminów Cambridge i zdobywają certyfikaty Starters, Movers, Flyers, PET oraz KET - egzaminy są obowiązkowe na poszczególnych etapach nauczania języka angielskiego. Najlepsi uczniowie kończący naszą szkołę mają okazję zdać również egzamin na poziomie FCE.

Cała nasza szkoła przystępuje do Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny. Za każdym razem kilku naszych uczniów uzyskuje wyróżnienia w tym konkursie.

Umiejętności matematyczne nasi uczniowie wykorzystują również w konkursie ekonomicznym "Mały Ekonomista". W ubiegłym roku zespół naszych uczniów zdobył I miejsce w tym ogólnoszkolnym konkursie, w kategorii zespołowej. Indywidualnie nasi uczniowie zajęli II i III miejsce.

Matematyka jest bardzo ważnym elementem naszego szkolnego życia! Od kilku lat bardzo czynnie uczestniczymy w obchodach światowego dnia tabliczki mnożenia. Świętując to wydarzenie sprawdzamy umiejętności matematyczne wszystkich naszych uczniów oraz organizujemy ankiety i zadania dla osób dorosłych.

Przez cały czas edukacyjny nasi uczniowie uczęszczają na zajęcia sportowe na basenie. W klasach 1-6 każdy z uczniów przechodzi kurs pływania, który zwieńczony jest zdobyciem karty pływackiej oraz specjalnej karty pływackiej tzw. "żółtego czepka". W klasie 7 i 8 wszyscy uczestniczą w zajęciach nauki skoków do wody.

Każdego roku cała nasza szkoła bierze udział z wyjazdowej formie pracy - Biała Szkoła. W trakcie jej trwania uczniowie klas 1-5 pod czujnym okiem instruktorów uczą się jazdy na nartach, natomist starsi uczniowie, którzy ukończyli z sukcesem kurs narciarski, zdobywają umiejętność jazdy na desce snowboardowej.

 

Designed by: Joomla solmedia.pl