Spływ kajakowy Wieprzą 2018

6 6 6

Malowniczo położone tereny Studnicy były naszym domem przez kilka dni spływu. Zarówno Wieprza jak i Studnica obfitowały w najróżniejsze atrakcje, a największą z nich było przepłynięcie przez port w Darłówku i dotarcie do otwartego morza. Pan Paweł potrafił zagwarantować nam najróżniejsze atrakcje wraz z aquaparkiem w Koszalinie oraz, dla najtwardszych kajakarzy, spływ Studnicą, która miejscami ma charakter rzeki górskiej. W przyszłym roku Wierzyca z Wietcisą.

Spływ rzeką Drawą w 2017.

Akcja letnia  2017 właśnie dobiegła końca. Umieszczam aktualny filmik ze spływu Drawą. Wszystkim bardzo dziękuję za udział i zaangażowanie w organizację tegorocznych wakacji. Spływ jest fantastycznym przeżyciem dzięki Waszemu prawdziwemu zaangażowaniu. Składam serdeczne podziękowania wszstkim nauczycielom biorącym udział w tegorocznej akcji "lato 2017", a szczególnie Panu Pawłowi i Dawidowi za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem na wodzie. Za opiekę na lądzie dziękujemy Panu Tomkowi, Pani Monice i Natalii a także naszym gościom i sympatykom oraz rodzicom, którzy po raz pierwszy dołączyli do naszej ekipy spływowej! Zapraszamy za rok. Ciekawe gdzie tym razem?

 

 

Spływ rzeką Wel w 2016

Krótka dokumentacja - filmik z  ubiegłorocznego spływu rzeką Wel. Oby w tym roku pogoda dopisała, bo o humory się nie martwię.

 

 

 

 

 

Designed by: Joomla solmedia.pl