Depositphotos 54247105 l 2015 Odkryj swój potencjał!

Wszystkim uczniom zostały przypisane testy umożliwiające poznanie osobistego stylu uczenia się.W kilku słowach przypomnę, że Projekt "indywidualni" wspiera indywidualizację nauczania.Podstawą projektu jest pakiet testów do wykonania on-line, za pomocą których określany jest indywidualny styl uczenia się. Testy identyfikują pięć kluczowych obszarów, które determinują indywidualny styl uczenia się każdego z nas. Dzięki znajomości samego siebie zyskujesz możliwość skutecznego rozpoznania swoich potrzeb, predyspozycji,  mocnych i słabych stron bez tracenia czasu na papierowe testy i arkusze odpowiedzi.Na naszym blogu umieściałm artykuł Małgorzaty Taraszkiewicz. Wydaje mi się, że ujęła ona temat rzeczowo i zwięźle. Życzę miłej lektury.

Powodzenia!

Joanna Cwojdzińska 

 

Designed by: Joomla solmedia.pl