Dzień 1

Dzisiaj odwiedziliśmy niesamowity sklep "Plan-sza", w którym uczyliśmy się grać w karciankę Magic: The Gathering. Po pysznym obiedzie wzięliśmy udział w ciekawych warsztatach plastycznych i zabawach ruchowych. Nie możemy się już doczekać jutra!

Dzień 2

Dziś odwiedziliśmy komendę Straży Pożarnej, gdzie strażak Wojtek opowiedział nam o swojej pracy. Oglądaliśmy wozy strażackie, a w sali interaktywnej poznaliśmy rodzaje zagrożeń pożarowych.
Wizyta na komendzie zrobiła na nas ogromne wrażenie!

Dzień 3

Z rana rozmawialiśmy o zabawach dawniej i dziś. Obejrzeliśmy też film edukacyjny o rodzajach gier zespołowych i zabaw naszych dziadków. Później odwiedziliśmy Lider Park, gdzie wykrzesaliśmy z siebie mnóstwo energii. To była bardzo aktywnie spędzona godzina! Na zajęciach przyrodniczych, plastycznych oraz komputerowych dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy.

Dzień 4

Dziś byliśmy w kinie na wspaniałym filmie "Urwis". Później bawiliśmy się na placu zabaw. Po pysznym obiedzie wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych i zajęciach z języka angielskiego. Bardzo podobały nam się również zajęcia komputerowe, na których tworzyliśmy własne maszyny w programie "Incredible machine". 

Dzień 5

Dziś byliśmy na warsztatach w pączkarni. Przygotwaliśmy własne wypieki, później zaś w ramach zajęć plastycznych stworzyliśmy pączko-pająka. Po zajęciach nastąpiła degustacja. Paczki były pyszne! To niestety koniec Feriomanii. Bardzo nam się podobało. Do zobaczenia na półkoloniach w wakacje!

 

Designed by: Joomla solmedia.pl