Konkurs fotograficzny „Jesień w obiektywie”

Październik 2019

Regulamin konkursu

1.Cele konkursu

Rozwijanie umiejętności obserwacji świata i uwrażliwienie na jego odbiór w zakresie estetycznym oraz ekologicznym, zaszczepianie i rozwijanie pasji fotograficznej.

2.Tematyka prac

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zdjęć ukazujących jesień. Fotografie mogą przedstawiać krajobrazy (np.: las, ogród, ulice, pola), prace ludzi związane z tą porą roku lub jesienne detale (owoce, grzyby, liście, babie lato, zwierzęta itp.), jednak interpretację tematu zostawiamy Waszej wyobraźni. Tematem przewodnim jest jesień, a można to rozumieć na wiele sposobów.

  1. Uczestnicy

Uczniowie Szkoły Podstawowej Eureka, nauczyciele, rodzice uczniów oraz sympatycy szkoły.

  1. Warunki uczestnictwa

W konkursie uczestniczy każdy uczeń, który dostarczy organizatorowi pracę o tematyce konkursowej w formie zapisu fotografii w pliku cyfrowym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prace przesyłane na podany adres internetowy winny być opatrzone tytułem: konkurs fotograficzny, imię i nazwisko autora prac, klasa.

  1. Terminy

Dostarczenie prac: do 4 listopada 2019 r.

Rozstrzygnięcie konkursu: 15 listopada 2019 r.

Ogłoszenie wyników: 18 listopada 2019r.

  1. Kryteria oceniania

Wszystkie nadesłane prace zostaną wystawione na naszej stronie facebookowej.
Prace będą oceniane w 4 kategoriach:
- klasy 0 - 3,
- klasy 4 - 6,
- klasy 7 - 1 LO
- dorośli (rodzice uczniów, sympatycy szkoły, nauczyciele),
Na wybrane prace będzie można oddać swój głos poprzez kliknięcie przycisku „like” pod wybranymi pracami na naszej stronie facebookowej. Prace, które zdobędą największą ilość like’ów trafią do szkolnego jury, które wybierze zwycięzców.

  1. Nagrody

Najciekawsze prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej i stronie internetowej szkoły. Na zwycięzców czekać będą nagrody niespodzianki.

  1. Organizator

Szkoła Podstawowa Eureka

jesien Michal Kozlowski

Designed by: Joomla solmedia.pl