W sobotę 21.09 na Pyrze spotkały się klasy 4 oraz 6. Pogoda dopisała! Młodsi uczniowie wraz z rodzicami wybrali się na wycieczkę rowerową dookoła Rusałki. Po drodze musięli odszukać nauczycieli naszej szkoły, u których czekały najróżnijsze zadania. Punktem końcowym wyprawy była plaża przy jeziorze, na której uczestnicy Pyry grali w palanta i napełniali swoje żołądki słodkim poczęstunkiem. 

Klasa 6 zorganizowała swoją Pyrę w parku linowym Pyrland. Po oficjalnym przywitaniu, uczestnicy zostali podzieleni przez animatorów na 6 zespołów, a następnie wzięli udział w 5 zadaniach, które badały naszą zręczność, trzeźwość umysłu, opanowanie, a przede wszystkim umiejętność pracy w grupie. Każdy starał się wesprzeć swój zespół najlepiej, jak tylko potrafił.  Wszyscy spisali się na medal  – uczniowie, rodzice i nauczyciele. Po odczytaniu wyników oraz wręczeniu nagród, wszyscy serdecznie sobie pogratulowali i zasiedli do wspólnego biesiadowania. Naastępną atrakcją była dziecięca, niska i średnia trasa wspinaczkowa. Tam również ważne okazały się być praca zespołowa oraz wzajemne wsparcie.  Po ,,walce na wysokościach” uczestnicy powrócili do smacznego grilla oraz sympatycznych rozmów. 

Designed by: Joomla solmedia.pl