W sobotę 7 września nasza szkoła rozpoczęła tradycyjne spotania uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Wspólne zabawy, wycieczki rowerowe, gry integracyjne lub inne formy spędzania wspólnie sobotniego przedpołudnia znane są w naszej szkole jako "PYRA". Na początek swoich umiejętności kajakarskich spróbowalli uczniowie klasy 8. Wraz z rodzicami i nauczyciielami zmagali się z rwącym nurtem rzeki Wełny. Niestety w tym dniu problemem nie była rzeka, a padający deszcz. Nasi kajakarze pomimo przeciwności pogodowych dotarli do celi, gdzie mogli ogrzać się ciepłym posiłkiem. W tym samym dniu spotkali się również uczniowie klasy 2. Korzystając z budynku szkolnego nauczyciele uniknęli deszczowej pogody i zorganizowali swoje zajęcia na sali gimnastycznej. Dużo radości i śmiechu - to w skrócie opis gier i zabaw wymyślonych przez p. Izę i p. Monikę. 

Tydzień później udało nam się uniknąć ciężkich, deszczowych chmur. Dzięki temu uczniowie klasy 5 mogli wybrać się na wycieczkę rowerową nad Jezioro Strzeszyńskie. Sporą odległość między naszą szkołą a miejscem docelowym pokonali sprawnie. Resztę swoich sił mogli wykorzystać na miejscu na gry i zabawy. Swoją "PYRĘ" miała w tym dniu także klasa 7. Uczniowie zmagali się z zadaniami logicznymi i zagadkami na terenie naszej szkoły. Escape Room Eureka pewnie zostanie stałym punktem programu naszych spotkań. 

Designed by: Joomla solmedia.pl