W czasie letnim planowana jest przeprowadzka szkoły z ul. Drzymały 4/6 do dużo większego gmachu znajdującego się przy os. Przyjaźni 136. To zaledwie 1,5 km od dotychczasowej siedziby, gdzie szkoła funkcjonowała przez ostatnie 13 lat. Dzięki tej zmianie możemy zaprosić w nasze progi większą ilość uczniów.
Dotychczas z reguły przyjmowane były dzieci z tzw. rekomendacji rodziców lub rodzeństwo już uczących się dzieci w naszej szkole. Z tego powodu nabór do obu szkół będzie trwał do ostatniego dnia wakacji czyli do 31.08.2019 r. 

Warunki naboru:

1. Wypełnij formularz zgłoszenia dostępny na naszej stronie internetowej http://www.szkolaeureka.pl/rekrutacja/do-szkoly
2. Umów indywidualne spotkanie z psychologiem szkolnym w celu badania dojrzałości szkolnej w terminie od 6 do 17 maja 2019.
Psycholog mgr A. Frąckowiak telefon: 502 829 056
3. Opłata 250 zł (badanie psychologiczne) potwierdzenie wpłaty przedstawić najpóźniej w dniu spotkania z psychologiem.
4. Warunkiem przyjęcia jest kolejność zgłoszeń poprzez stronę internetową, pozytywna decyzja psychologa szkolnego oraz w wyznaczonym terminie dostarczenie:
a) Dokumentów wskazanych przez szkołę w trybie indywidualnym,
b) Opłata jednorazowa - wpisowe.

Designed by: Joomla solmedia.pl