DZIENNIK KOLONIJNY
 
04.07.2018

Kochani Rodzice!
4 lipca rozpoczęliśmy od plażowania. Tuż po śniadaniu wybraliśmy się na pobliska plażę, gdzie nasi opiekunowie zorganizowali konkurs budowania zamków z piasku. Zamek musiał być nie tylko duży, ale też pięknie ozdobiony i jak najbardziej wyjątkowy. Po obiedzie poszliśmy do ,,krzewowego labiryntu'', gdzie spotkaliśmy pirata Rabarbara. Wieczorem zjedliśmy kiełbaski z grilla. Dzień zakończyła wesoła dyskoteka.
Pozdrawiamy!

 
03.07.2018

Kochani Rodzice!
3 lipca był bardzo emocjonujący. Rano kupiliśmy pamiątki: pocztówki, muszle, obrazki i figurki, a po skończonych zakupach - zjedliśmy gofry i poszliśmy na plażę. Niebo było bezchmurne, więc nie obawialiśmy się złej pogody. Po obiedzie zwiedziliśmy Park Dinozaurów. Poznaliśmy historie tych największych gadów na ziemi. Już wiemy, ile miały wzrostu, co jadły i w jakim środowisku żyły. Następnie obejrzeliśmy krótki film w kinie 7D, wygłupialiśmy się w dmuchanym zamku, a na koniec drżeliśmy z niepokoju w domu strachu.
Pozdrawiamy!

 
02.07.2018
Kochani Rodzice!
2 lipca pogoda się znacznie pogorszyła. Wiał bardzo silny wiatr, a ciemne chmury przysłonily słońce. Zamiast więc plażować, zostaliśmy w ośrodku, aby malować figurki i tworzyć piaskowe obrazki pod czujnym okiem naszych opiekunów. Po obiedzie odwiedziliśmy Park Bosmana. Tu poznaliśmy historie wielu niezwykłych statków, oglądaliśmy modele łodzi, sterowaliśmy zabawkowymi modelami statków i zjeżdżaliśmy z rampy na pontonach. To był bardzo ciekawy dzień.
Pozdrawiamy!
 
01.07.2018
Kochani Rodzice!
1 lipca rozpoczęliśmy późniejszym niż zwykle śniadaniem. Tuż po nim wybraliśmy się do kościoła. Potem bawiliśmy się na placu zabaw oraz wybraliśmy się na niedzielny spacer po mieście. Po obiedzie odwiedziliśmy gabinet luster, gdzie każdy z nas, w mgnieniu oka, mógł stać się nadzwyczaj wysoki albo niski lub niepokojąco chudy i gruby. Po "optycznej"' zabawie zjedliśmy gofry i kontynuowaliśmy swój spacer po Łebie. Na kolacje mieliśmy pizzę! Pyszności!
Pozdrawiamy!
 
30.06.2018
Kochani Rodzice! 
Pogoda dopisała! Nie wiało tak jak poprzedniego dnia, dlatego całe przedpołudnie mogliśmy spędzić na plaży. Tam bawiliśmy się i tworzyliśmy zamki z piasku, patyków i muszelek. Po obiedzie pojechaliśmy podziwiać ruchome wydmy. Były niesamowite! Wieczorem odbył się wyczekiwany przez wszystkich chrzest kolonijny. Ci, którzy pojechali na kolonię po raz pierwszy, musieli wykonać szereg zadań, które nie zawsze były łatwe. Reszta gorąco im kibicowała.
Pozdrawiamy!
 
29.06.2018
Kochani Rodzice!
Dziś naprawdę poczuliśmy jak to jest być nad morzem. Będąc na plaży, z podziwem obserwowaliśmy morskie fale, które, pod wpływem silnego wiatru, rozbijaly się o brzeg. Obserwacja była jednak krótka, bo zimny i porywisty wiatr zaczął nam trochę przeszkadzać. Wróciliśmy więc do ośrodka, gdzie obejrzeliśmy bajkę i nieco odpoczęliśmy. Po obiedzie odwiedziliśmy Illuzjum, gdzie oczarowała nas niezwykłość eksponatów - wizualne zagadki i niespodzianki optyczne. Na deser - Muzeum Motyli.   Różnokolorowych, małych i dużych, egzotycznych i tych rodzimych. Były piękne!
Pozdrawiamy!
 
28.06.2018
Kochani Rodzice!
Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń. Po śniadaniu wyruszyliśmy wynajętą ciuchcią do Sea Parku w Sarbsku. Tu oglądaliśmy pokaz tresury fok oraz uchatek, zwiedziliśmy muzeum marinistyczne i wolierę z pięknymi ptakami. W kinie 3D straszył nas pradawny rekin, a przewodnik pokazał nam rzeźby przedstawiające mieszkańców mórz i oceanów. Po zasłużonym obiedzie bawiliśmy się na pobliskim placu zabaw.
Pozdrawiamy!
 
27.06.2018
Kochani Rodzice!
Pogoda ostatnio nam sprzyja, więc po raz kolejny poszliśmy na plażę. Morze było nieco wzburzone, ale świeciło słońce i mogliśmy spokojnie się bawić. Niektórzy chcieli się nawet opalać! Po plażowych zabawach poszliśmy na gofry. Uwielbiamy je!!! Nie martwcie się, później ze smakiem zjedliśmy też obiad. Chcieliśmy nabrać sił przed zmaganiami w Parku Linowym. Było super! Niektórzy z nas to prawdziwe małpki. Niesamowicie zwinni i szybcy. Wieczorem graliśmy w gry planszowe.
Pozdrawiamy!
 

26.06.2018

Kochani Rodzice!

Wczoraj rano pogoda była wspaniała, świeciło słońce i wiał lekki wietrzyk, dlatego pierwszy raz mogliśmy pójść na plażę i nacieszyć się jej urokiem. Tu zbieraliśmy muszelki, budowaliśmy budynki z piasku i braliśmy udział w zabawach zorganizowanych przez naszych wychowawców. Po pysznym obiedzie odwiedziliśmy Łebskie Klocki, czyli wystawę Lego. Sami dobrze wiecie jak uwielbiamy klocki, więc to popołudnie bylo dla nas idealną okazją do świetnej zabawy. Później wybraliśmy się do Muzeum Bursztynu i Krainy Smoków. Poznaliśmy historię bursztynu, to, jak jest piękny i cenny. Opowiemy Wam wszystko po powrocie! Ściskamy Was ciepło!
Pozdrawiamy!
 

Zapraszamy do galerii :) CLICK

 
Designed by: Joomla solmedia.pl