06.07.17

Kochani Rodzice!

To już ostatnia kartka z pamiętnika kolonijnego. Dzisiaj pogoda dopisała i z rana wybraliśmy się na plażę. Po obiedzie wybraliśmy się do portu na upragniony rejs statkiem. Było wspaniale! Następnie ruszyliśmy w kierunku budki z lodami, po słodkich przyjemnościach przyszła kolej na zakup pamiątek. Po pysznej kolacji zajęliśmy się pakowaniem w drogę powrotna. I tak nadszedł koniec naszej wspólnej wakacyjnej przygody kolonijnej. Jest nam nieco smutno z powodu zakończenia kolonii, ale cieszymy się na myśl o spotkaniu  Wami już jutro!  Dziękujemy Wam za wytrwałość i wiarę w naszą samodzielność. Do zobaczenia!

 

 

Aktualności

31 Sty

"EKONOMICZNY KLUCZ DO PRZYSZŁOŚCI

Aktualizacja! Uczniowie klas 5,6,7 ! Materiały do pobrania na dzienniku LIBRUS. Kolejne materiały pomocnicze  do  Konkursu "EKONOMICZNY  KLUCZ DO PRZYSZŁOŚCI". Tym razem skrypt oprac...

Czytaj więcej

29 Sty

I semestr zakończony

    Zakończyliśmy pierwszy semestr... odliczamy do ferii... :) Koniec wyjazdowych form pracy w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018. Październik to, jak zawsze, miesiąc wycieczek k...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl