Depositphotos 54247105 l 2015 Odkryj swój potencjał!

Wszystkim uczniom zostały przypisane testy umożliwiające poznanie osobistego stylu uczenia się.W kilku słowach przypomnę, że Projekt "indywidualni" wspiera indywidualizację nauczania.Podstawą projektu jest pakiet testów do wykonania on-line, za pomocą których określany jest indywidualny styl uczenia się. Testy identyfikują pięć kluczowych obszarów, które determinują indywidualny styl uczenia się każdego z nas. Dzięki znajomości samego siebie zyskujesz możliwość skutecznego rozpoznania swoich potrzeb, predyspozycji,  mocnych i słabych stron bez tracenia czasu na papierowe testy i arkusze odpowiedzi.Na naszym blogu umieściałm artykuł Małgorzaty Taraszkiewicz. Wydaje mi się, że ujęła ona temat rzeczowo i zwięźle. Życzę miłej lektury.

Powodzenia!

Joanna Cwojdzińska 

 

Aktualności

09 Maj

Wycieczki tematyczne

Wycieczki tematyczne w czasie egzaminów gimnazjalnych.Jak co roku, w czasie trzydniowych egzaminów gimnazjalnych, pozostali uczniowie naszej szkoły mieli okazję nauczyć się czegoś nowego, bez koniec...

Czytaj więcej

26 Kwi

Ostatni dzień przygód na FNiS

Ambitny plan na dzisiaj - mamy nadzieję, że uda się go zrealizować :) 26.04 czwartek8.30-9.30 przejazd na UAM, WYDZIAŁ MATEMATYKI/FIZYKI AUTOSTOPEM PRZEZ WSZECHŚWIATKiedy:26/04/201810:00 - 16:00Gdzi...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl