Depositphotos 54247105 l 2015 Odkryj swój potencjał!

Wszystkim uczniom zostały przypisane testy umożliwiające poznanie osobistego stylu uczenia się.W kilku słowach przypomnę, że Projekt "indywidualni" wspiera indywidualizację nauczania.Podstawą projektu jest pakiet testów do wykonania on-line, za pomocą których określany jest indywidualny styl uczenia się. Testy identyfikują pięć kluczowych obszarów, które determinują indywidualny styl uczenia się każdego z nas. Dzięki znajomości samego siebie zyskujesz możliwość skutecznego rozpoznania swoich potrzeb, predyspozycji,  mocnych i słabych stron bez tracenia czasu na papierowe testy i arkusze odpowiedzi.Na naszym blogu umieściałm artykuł Małgorzaty Taraszkiewicz. Wydaje mi się, że ujęła ona temat rzeczowo i zwięźle. Życzę miłej lektury.

Powodzenia!

Joanna Cwojdzińska 

 

Aktualności

09 Maj

Wycieczki tematyczne

Wycieczki tematyczne w czasie egzaminów gimnazjalnych.Jak co roku, w czasie trzydniowych egzaminów gimnazjalnych, pozostali uczniowie naszej szkoły mieli okazję nauczyć się czegoś nowego, bez koniec...

Czytaj więcej

26 Kwi

Ostatni dzień przygód na FNiS

Ambitny plan na dzisiaj - mamy nadzieję, że uda się go zrealizować :) 26.04 czwartek8.30-9.30 przejazd na UAM, WYDZIAŁ MATEMATYKI/FIZYKI AUTOSTOPEM PRZEZ WSZECHŚWIATKiedy:26/04/201810:00 - 16:00Gdzi...

Czytaj więcej

25 Kwi

Środa FNiS

Poniżej plan na dzisiejszy dzień, a na stronie facebookowej kilka zdjęć z poprzednich dni. CLICK 25.04 środa8.30-9.30 przejazd na Wydział Nauk Społecznych UAM9.30-10.00 Wystawa FOTOGRAFIA. KAROLINA ...

Czytaj więcej

24 Kwi

FNiS ciąg dalszy

Co się dzieje dzisiaj?24.04 wtorek8.30-9.30 przejście do Uniwersytetu Przyrodniczego 9.30-10.00 czas na drugie śniadanie10.00-10.15 UKŁAD IMMUNOLOGICZNY CZŁOWIEKA - WYKŁAD W JĘZYKU ANGIELSKI...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl