06.07.17

Kochani Rodzice!

To już ostatnia kartka z pamiętnika kolonijnego. Dzisiaj pogoda dopisała i z rana wybraliśmy się na plażę. Po obiedzie wybraliśmy się do portu na upragniony rejs statkiem. Było wspaniale! Następnie ruszyliśmy w kierunku budki z lodami, po słodkich przyjemnościach przyszła kolej na zakup pamiątek. Po pysznej kolacji zajęliśmy się pakowaniem w drogę powrotna. I tak nadszedł koniec naszej wspólnej wakacyjnej przygody kolonijnej. Jest nam nieco smutno z powodu zakończenia kolonii, ale cieszymy się na myśl o spotkaniu  Wami już jutro!  Dziękujemy Wam za wytrwałość i wiarę w naszą samodzielność. Do zobaczenia!

 

 

Aktualności

09 Maj

Wycieczki tematyczne

Wycieczki tematyczne w czasie egzaminów gimnazjalnych.Jak co roku, w czasie trzydniowych egzaminów gimnazjalnych, pozostali uczniowie naszej szkoły mieli okazję nauczyć się czegoś nowego, bez koniec...

Czytaj więcej

26 Kwi

Ostatni dzień przygód na FNiS

Ambitny plan na dzisiaj - mamy nadzieję, że uda się go zrealizować :) 26.04 czwartek8.30-9.30 przejazd na UAM, WYDZIAŁ MATEMATYKI/FIZYKI AUTOSTOPEM PRZEZ WSZECHŚWIATKiedy:26/04/201810:00 - 16:00Gdzi...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl