splyw 2017welna300Serdecznie dziękuję Wszystkim rodzicom i uczniom, którzy wzięli udział w corocznej imprezie integracyjnej 'Pyra". Tym razem klasy siódme oraz 2 i 3 gimnazjum spotkały się na spływie kajakowym. Dla niektórych z Was to pierwsza styczność z kajakiem. Pogoda dopisała, humory także. Niektórzy zaliczyli obowiązkowy chrzest wodny! Proszę opiszcie Wasze przeżycia z tego dnia. Chętnie zamieszczę te relacje na stronie. Oczekuję na filmik - " Wełna 2017", jeśli będzie gotowy zobaczycie  go na "youtube eureka filmy". Czekam także na zdjęcia, które chciałabym zamieścić  w galerii - strefa rodzica. 

Pozdrawiam

Joanna Cwojdzińska

 

Aktualności

31 Sty

"EKONOMICZNY KLUCZ DO PRZYSZŁOŚCI

Aktualizacja! Uczniowie klas 5,6,7 ! Materiały do pobrania na dzienniku LIBRUS. Kolejne materiały pomocnicze  do  Konkursu "EKONOMICZNY  KLUCZ DO PRZYSZŁOŚCI". Tym razem skrypt oprac...

Czytaj więcej

29 Sty

I semestr zakończony

    Zakończyliśmy pierwszy semestr... odliczamy do ferii... :) Koniec wyjazdowych form pracy w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018. Październik to, jak zawsze, miesiąc wycieczek k...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl