IMG 1746Trwa nabór uzupełniający do klasy pierwszej w roku szkolny 2017/2018.

Zgłoszenia przyjmujemy od 08.07.2017 - 15.08.2017 przez zakładkę rekrutacja/do szkoły. Tel:887 761 766

O przyjęciu dziecka do szkoły decyduje min. kolejność zgłoszeń. Po zarejestrowaniu formularza oddzwonimy do Państwa , celem uzgodnienia szczegółow dotyczących dalszej procedury rekrutacyjnej.

Przy przyjęciu obowiązuje  jednorazowa tzw. opłata"wpisowa" i czesne płatne przez 10 miesięcy roku szkolnego.Szczegółowe warunki zostaną przekazane osobom zainetresowanym, po zarejestrowaniu zgłoszenia. 

W ramach czesnego szkoła zapewnia  zajęcia obowiązkowe i nadprogramowe w godzinach od 08.15 - 16.10. Ponadto zawiera opłaty za 21 dni wyjazdowych form pracy, które w naszej szkole są obowiązkowe tj:  wycieczka tematyczna (3dni), Biała szkoła(7dni), Zielona szkoła (7dni). Zajęcia na basenie (Termy Maltańskie) z przejazdem,  niezbędne materiały edukacyjne do realizacji zajęć: segregator, materiały ksero, podręczniki poza dotacyjne,   materiały do zajęć plastyczno-technicznych: bloki, farby, pędzle, kredki, ołówki, glinę, masę papierową,bibuły,kleje, nożyczki, gumki...,ubezpieczenie, dostęp do platformy edukacyjnej, dostęp do platformy "indywidualni", dostęp do dziennika lekcyjnego, obiad. 

Na Białej i Zielonej szkole realizujemy 4-ą godzinę w-fu - doskonalenie umiejętności jazdy na nartach i snowbordzie,a w maju wychowanie komunikacyjne-rowery. W tym czasie wszyscy uczniowie opuszczają mury szkoły i przenoszą się w styczniu do Lądka Zdrój , a w maju nad morze. Po południu odbywają się inne zajęcia lekcyjne w formie warsztatów. Wycieczki tematyczne są "kompatybilne" z programem treści edukacyjnych na danym poziomie klasowym. Naszym celem jest zapewnienie dziecku wszechstronnego rozwoju w czasie, kiedy Państwo wykonujecie obowiązki zawodowe. Pakiet zajęć nadprogramowych i zagospodarowanie czasu do 16.10 mają na celu odciążenie rodziców od dodatkowych form aktywności poza szkołą od poniedziałku do piątku. 

Po 16.10 Wasze dziecko należy do Was i nie powinno być obciążane dodatkową pracą dydaktyczną.Chcemy, aby uczeń wyszedł ze szkoły zadowolony, bez obowiązku odrabiania prac domowych. Efektywne nauczanie prowadzimy w czasie do tego przeznaczonym, co potwierdzają wyniki szkoły mieszczące się  w najwyższej staninie - 9. 

Tylko 2,5% szkół w Polsce może pochwalić się takim osiągnięciami na egzaminach i sprawdzianach zewnętrznych organizowanych przez CKE. 

Aktualności

09 Maj

Wycieczki tematyczne

Wycieczki tematyczne w czasie egzaminów gimnazjalnych.Jak co roku, w czasie trzydniowych egzaminów gimnazjalnych, pozostali uczniowie naszej szkoły mieli okazję nauczyć się czegoś nowego, bez koniec...

Czytaj więcej

26 Kwi

Ostatni dzień przygód na FNiS

Ambitny plan na dzisiaj - mamy nadzieję, że uda się go zrealizować :) 26.04 czwartek8.30-9.30 przejazd na UAM, WYDZIAŁ MATEMATYKI/FIZYKI AUTOSTOPEM PRZEZ WSZECHŚWIATKiedy:26/04/201810:00 - 16:00Gdzi...

Czytaj więcej

25 Kwi

Środa FNiS

Poniżej plan na dzisiejszy dzień, a na stronie facebookowej kilka zdjęć z poprzednich dni.https://www.facebook.com/1903240376668976/photos/pcb.2045228282470184/2045228175803528/?type=3&theater 25...

Czytaj więcej

24 Kwi

FNiS ciąg dalszy

Co się dzieje dzisiaj?24.04 wtorek8.30-9.30 przejście do Uniwersytetu Przyrodniczego 9.30-10.00 czas na drugie śniadanie10.00-10.15 UKŁAD IMMUNOLOGICZNY CZŁOWIEKA - WYKŁAD W JĘZYKU ANGIELSKI...

Czytaj więcej

23 Kwi

Jagoda Romańska znów na podium

Jagoda Romańska z klasy trzeciej wywalczyła III miejsce w GRAND PRIX 2017/2018 w narciarstwie zjazdowym i snowboardzie w kategorii IV 7-9 lat. Gratulujemy i trzymamy kciuki za następne zawody...

Czytaj więcej

05 Kwi

Wywiad z Pawłem Nikratowiczem

                            

Czytaj więcej

31 Sty

"EKONOMICZNY KLUCZ DO PRZYSZŁOŚCI

Aktualizacja! Uczniowie klas 5,6,7 ! Materiały do pobrania na dzienniku LIBRUS. Kolejne materiały pomocnicze  do  Konkursu "EKONOMICZNY  KLUCZ DO PRZYSZŁOŚCI". Tym razem skrypt oprac...

Czytaj więcej

29 Sty

I semestr zakończony

    Zakończyliśmy pierwszy semestr... odliczamy do ferii... :) Koniec wyjazdowych form pracy w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018. Październik to, jak zawsze, miesiąc wycieczek k...

Czytaj więcej

20 Wrz

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

VII  ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA World Multiplication  Table  Day Kiedy? - już od 26 września 2017 Po co? - aby sprawdzić znajomość tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodz...

Czytaj więcej

18 Wrz

Profil indywidualni - aktywny

 Odkryj swój potencjał! Wszystkim uczniom zostały przypisane testy umożliwiające poznanie osobistego stylu uczenia się.W kilku słowach przypomnę, że Projekt "indywidualni" wspiera indywidua...

Czytaj więcej

10 Wrz

Integracja 2017 - Wełna

Serdecznie dziękuję Wszystkim rodzicom i uczniom, którzy wzięli udział w corocznej imprezie integracyjnej 'Pyra". Tym razem klasy siódme oraz 2 i 3 gimnazjum spotkały się na spływie kajakowym. Dla nie...

Czytaj więcej

26 Sie

Uczyć skuteczniej

W dniach od 22.08 -25.08. 2017  w naszej szkole odbył się Trening Skutecznego Nauczyciela.  Po raz kolejny kadra z Eureki szkoliła swoje umiejętności wychowawcze.Mamy nadzieję, że będzi...

Czytaj więcej

04 Sie

To są fakty!

Od dzisiaj podobno zaczęliśmy żyć! - bo po raz pierwszy pojawiliśmy się na facebooku. Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami i pochwalić osiągnięciami, a przede wszystkim na bieżącą info...

Czytaj więcej

12 Lip

Filmik z Bornego Sulinowa

Jak widać rzeczywiście spać po nocach nie możemy. I nie tylko my obaj. Ale – spokojnie, proszę Państwa – nie z powodu rozstroju nerwów. ;) Bardzo dziękujemy Panie Michale za zaangażowanie, te liczne...

Czytaj więcej

07 Lip

Nabór uzupełniający

Trwa nabór uzupełniający do klasy pierwszej w roku szkolny 2017/2018. Zgłoszenia przyjmujemy od 08.07.2017 - 15.08.2017 przez zakładkę rekrutacja/do szkoły. Tel:887 761 766 O przyjęciu dzi...

Czytaj więcej

07 Lip

Półkolonie

Dla mlodszych uczniów w czasie akcji letniej mamy przygotowane turnusy półkolonii, które odbywają się w naszej szkole.     Kilka wspomnień z po...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl