IMG 1746Trwa nabór uzupełniający do klasy pierwszej w roku szkolny 2017/2018.

Zgłoszenia przyjmujemy od 08.07.2017 - 15.08.2017 przez zakładkę rekrutacja/do szkoły. Tel:887 761 766

O przyjęciu dziecka do szkoły decyduje min. kolejność zgłoszeń. Po zarejestrowaniu formularza oddzwonimy do Państwa , celem uzgodnienia szczegółow dotyczących dalszej procedury rekrutacyjnej.

Przy przyjęciu obowiązuje  jednorazowa tzw. opłata"wpisowa" i czesne płatne przez 10 miesięcy roku szkolnego.Szczegółowe warunki zostaną przekazane osobom zainetresowanym, po zarejestrowaniu zgłoszenia. 

W ramach czesnego szkoła zapewnia  zajęcia obowiązkowe i nadprogramowe w godzinach od 08.15 - 16.10. Ponadto zawiera opłaty za 21 dni wyjazdowych form pracy, które w naszej szkole są obowiązkowe tj:  wycieczka tematyczna (3dni), Biała szkoła(7dni), Zielona szkoła (7dni). Zajęcia na basenie (Termy Maltańskie) z przejazdem,  niezbędne materiały edukacyjne do realizacji zajęć: segregator, materiały ksero, podręczniki poza dotacyjne,   materiały do zajęć plastyczno-technicznych: bloki, farby, pędzle, kredki, ołówki, glinę, masę papierową,bibuły,kleje, nożyczki, gumki...,ubezpieczenie, dostęp do platformy edukacyjnej, dostęp do platformy "indywidualni", dostęp do dziennika lekcyjnego, obiad. 

Na Białej i Zielonej szkole realizujemy 4-ą godzinę w-fu - doskonalenie umiejętności jazdy na nartach i snowbordzie,a w maju wychowanie komunikacyjne-rowery. W tym czasie wszyscy uczniowie opuszczają mury szkoły i przenoszą się w styczniu do Lądka Zdrój , a w maju nad morze. Po południu odbywają się inne zajęcia lekcyjne w formie warsztatów. Wycieczki tematyczne są "kompatybilne" z programem treści edukacyjnych na danym poziomie klasowym. Naszym celem jest zapewnienie dziecku wszechstronnego rozwoju w czasie, kiedy Państwo wykonujecie obowiązki zawodowe. Pakiet zajęć nadprogramowych i zagospodarowanie czasu do 16.10 mają na celu odciążenie rodziców od dodatkowych form aktywności poza szkołą od poniedziałku do piątku. 

Po 16.10 Wasze dziecko należy do Was i nie powinno być obciążane dodatkową pracą dydaktyczną.Chcemy, aby uczeń wyszedł ze szkoły zadowolony, bez obowiązku odrabiania prac domowych. Efektywne nauczanie prowadzimy w czasie do tego przeznaczonym, co potwierdzają wyniki szkoły mieszczące się  w najwyższej staninie - 9. 

Tylko 2,5% szkół w Polsce może pochwalić się takim osiągnięciami na egzaminach i sprawdzianach zewnętrznych organizowanych przez CKE. 

Aktualności

31 Sty

"EKONOMICZNY KLUCZ DO PRZYSZŁOŚCI

Aktualizacja! Uczniowie klas 5,6,7 ! Materiały do pobrania na dzienniku LIBRUS. Kolejne materiały pomocnicze  do  Konkursu "EKONOMICZNY  KLUCZ DO PRZYSZŁOŚCI". Tym razem skrypt oprac...

Czytaj więcej

29 Sty

I semestr zakończony

    Zakończyliśmy pierwszy semestr... odliczamy do ferii... :) Koniec wyjazdowych form pracy w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018. Październik to, jak zawsze, miesiąc wycieczek k...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl