IMG 1746Trwa nabór uzupełniający do klasy pierwszej w roku szkolny 2017/2018.

Zgłoszenia przyjmujemy od 08.07.2017 - 15.08.2017 przez zakładkę rekrutacja/do szkoły. Tel:887 761 766

O przyjęciu dziecka do szkoły decyduje min. kolejność zgłoszeń. Po zarejestrowaniu formularza oddzwonimy do Państwa , celem uzgodnienia szczegółow dotyczących dalszej procedury rekrutacyjnej.

Przy przyjęciu obowiązuje  jednorazowa tzw. opłata"wpisowa" i czesne płatne przez 10 miesięcy roku szkolnego.Szczegółowe warunki zostaną przekazane osobom zainetresowanym, po zarejestrowaniu zgłoszenia. 

W ramach czesnego szkoła zapewnia  zajęcia obowiązkowe i nadprogramowe w godzinach od 08.15 - 16.10. Ponadto zawiera opłaty za 21 dni wyjazdowych form pracy, które w naszej szkole są obowiązkowe tj:  wycieczka tematyczna (3dni), Biała szkoła(7dni), Zielona szkoła (7dni). Zajęcia na basenie (Termy Maltańskie) z przejazdem,  niezbędne materiały edukacyjne do realizacji zajęć: segregator, materiały ksero, podręczniki poza dotacyjne,   materiały do zajęć plastyczno-technicznych: bloki, farby, pędzle, kredki, ołówki, glinę, masę papierową,bibuły,kleje, nożyczki, gumki...,ubezpieczenie, dostęp do platformy edukacyjnej, dostęp do platformy "indywidualni", dostęp do dziennika lekcyjnego, obiad. 

Na Białej i Zielonej szkole realizujemy 4-ą godzinę w-fu - doskonalenie umiejętności jazdy na nartach i snowbordzie,a w maju wychowanie komunikacyjne-rowery. W tym czasie wszyscy uczniowie opuszczają mury szkoły i przenoszą się w styczniu do Lądka Zdrój , a w maju nad morze. Po południu odbywają się inne zajęcia lekcyjne w formie warsztatów. Wycieczki tematyczne są "kompatybilne" z programem treści edukacyjnych na danym poziomie klasowym. Naszym celem jest zapewnienie dziecku wszechstronnego rozwoju w czasie, kiedy Państwo wykonujecie obowiązki zawodowe. Pakiet zajęć nadprogramowych i zagospodarowanie czasu do 16.10 mają na celu odciążenie rodziców od dodatkowych form aktywności poza szkołą od poniedziałku do piątku. 

Po 16.10 Wasze dziecko należy do Was i nie powinno być obciążane dodatkową pracą dydaktyczną.Chcemy, aby uczeń wyszedł ze szkoły zadowolony, bez obowiązku odrabiania prac domowych. Efektywne nauczanie prowadzimy w czasie do tego przeznaczonym, co potwierdzają wyniki szkoły mieszczące się  w najwyższej staninie - 9. 

Tylko 2,5% szkół w Polsce może pochwalić się takim osiągnięciami na egzaminach i sprawdzianach zewnętrznych organizowanych przez CKE. 

Aktualności

20 września

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

VII  ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA World Multiplication  Table  Day Kiedy? - już od 26 września 2017 Po co? - aby sprawdzić znajomość tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodz...

Czytaj więcej

18 września

Profil indywidualni - aktywny

 Odkryj swój potencjał! Wszystkim uczniom zostały przypisane testy umożliwiające poznanie osobistego stylu uczenia się.W kilku słowach przypomnę, że Projekt "indywidualni" wspiera indywidua...

Czytaj więcej

10 września

Integracja 2017 - Wełna

Serdecznie dziękuję Wszystkim rodzicom i uczniom, którzy wzięli udział w corocznej imprezie integracyjnej 'Pyra". Tym razem klasy siódme oraz 2 i 3 gimnazjum spotkały się na spływie kajakowym. Dla nie...

Czytaj więcej

26 sierpnia

Uczyć skuteczniej

W dniach od 22.08 -25.08. 2017  w naszej szkole odbył się Trening Skutecznego Nauczyciela.  Po raz kolejny kadra z Eureki szkoliła swoje umiejętności wychowawcze.Mamy nadzieję, że będzi...

Czytaj więcej

04 sierpnia

To są fakty!

Od dzisiaj podobno zaczęliśmy żyć! - bo po raz pierwszy pojawiliśmy się na facebooku. Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami i pochwalić osiągnięciami, a przede wszystkim na bieżącą info...

Czytaj więcej

12 lipca

Filmik z Bornego Sulinowa

Jak widać rzeczywiście spać po nocach nie możemy. I nie tylko my obaj. Ale – spokojnie, proszę Państwa – nie z powodu rozstroju nerwów. ;) Bardzo dziękujemy Panie Michale za zaangażowanie, te liczne...

Czytaj więcej

07 lipca

Nabór uzupełniający

Trwa nabór uzupełniający do klasy pierwszej w roku szkolny 2017/2018. Zgłoszenia przyjmujemy od 08.07.2017 - 15.08.2017 przez zakładkę rekrutacja/do szkoły. Tel:887 761 766 O przyjęciu dzi...

Czytaj więcej

07 lipca

Fotorelacja z 1 turnusu półkolonii

Pierwszy turnus półkoloni za nami. Oto kilka zdjęć z tegorocznej edycji.      Poniżej relacja z półkolonii w 2014.  ...

Czytaj więcej

06 lipca

Ostatni dzień kolonii we Władysławowie

06.07.17 Kochani Rodzice! To już ostatnia kartka z pamiętnika kolonijnego. Dzisiaj pogoda dopisała i z rana wybraliśmy się na plażę. Po obiedzie wybraliśmy się do portu na upragniony rejs statkiem. ...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl