Choć pogoda w kratkę, to jednak nie tracimy optymizmu i ruszamy w trasę rozpędzając szare chmury! Odsłaniamy błękit nieba i cieszymy się nadmorskim klimatem. Rowery wciąż w użytku, plaże piękne, a gofry pyszne. Po wycieczkach czas na lekcje angielskiego, matematyki i polskiego. Czasem tańce, albo spektakl. Tak wyglądają nasze dni w Pogorzelicy. 

Zapraszamy do galerii zdjęć! CLICK

3  3  3

Aktualności

09 Maj

Wycieczki tematyczne

Wycieczki tematyczne w czasie egzaminów gimnazjalnych.Jak co roku, w czasie trzydniowych egzaminów gimnazjalnych, pozostali uczniowie naszej szkoły mieli okazję nauczyć się czegoś nowego, bez koniec...

Czytaj więcej

26 Kwi

Ostatni dzień przygód na FNiS

Ambitny plan na dzisiaj - mamy nadzieję, że uda się go zrealizować :) 26.04 czwartek8.30-9.30 przejazd na UAM, WYDZIAŁ MATEMATYKI/FIZYKI AUTOSTOPEM PRZEZ WSZECHŚWIATKiedy:26/04/201810:00 - 16:00Gdzi...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl