9.03.2019 nasi uczniowie przystąpili po raz kolejny do zewnętrznych egzaminów sprawdzających ich umiejętności z zakresu języka angielskiego.

Klasy 4 przystąpiły do egzaminu na poziomie Movers, a klasy 8 do egzaminu Cambridge Preliminary English Test (PET). Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci.

Aktualności

09 Maj

Wycieczki tematyczne

Wycieczki tematyczne w czasie egzaminów gimnazjalnych.Jak co roku, w czasie trzydniowych egzaminów gimnazjalnych, pozostali uczniowie naszej szkoły mieli okazję nauczyć się czegoś nowego, bez koniec...

Czytaj więcej

26 Kwi

Ostatni dzień przygód na FNiS

Ambitny plan na dzisiaj - mamy nadzieję, że uda się go zrealizować :) 26.04 czwartek8.30-9.30 przejazd na UAM, WYDZIAŁ MATEMATYKI/FIZYKI AUTOSTOPEM PRZEZ WSZECHŚWIATKiedy:26/04/201810:00 - 16:00Gdzi...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl