VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 28.09.2018
Również i w tym roku chwyciliśmy nasze transparenty promujące to wydarzenie i ruszyliśmy w teren odpytywać mieszkańców Poznania ze znajomości tabliczki mnożenia. Zanim sprawdziliśmy pamięć innych, musieliśmy dowiedzieć się, czy nasi koledzy i koleżanki z młodszych klas wciąż są na bieżąco z tym trudnym tematem... 

Aktualności

09 Maj

Wycieczki tematyczne

Wycieczki tematyczne w czasie egzaminów gimnazjalnych.Jak co roku, w czasie trzydniowych egzaminów gimnazjalnych, pozostali uczniowie naszej szkoły mieli okazję nauczyć się czegoś nowego, bez koniec...

Czytaj więcej

26 Kwi

Ostatni dzień przygód na FNiS

Ambitny plan na dzisiaj - mamy nadzieję, że uda się go zrealizować :) 26.04 czwartek8.30-9.30 przejazd na UAM, WYDZIAŁ MATEMATYKI/FIZYKI AUTOSTOPEM PRZEZ WSZECHŚWIATKiedy:26/04/201810:00 - 16:00Gdzi...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl