Zwieńczeniem tegorocznej Akcji Letniej był spływ kajakowy rzeką Wieprzą. Sporo przeszkód na rzece i bystry nurt urozmaicony był odcinkami spokojnymi, gdzie podziwialiśmy piękno przyrody. Przez krótką chwilę mogliśmy poczuć się jak Aleksander Doba, kiedy wypłynęliśmy z portu w Darłowie i zaczęły nas obijać morskie fale. Uroki obozowego ogniska i pysznej kiełbaski, przenoszenia kajaków i lekkiego deszczu umilał nam największy pies, jakiego w życiu widziałem.
Zapraszamy do galerii w strefie rodzica. CLICK
A już wkrótce na naszym kanale Youtube pojawią się filmy z Akcji Letniej.

3 3 3

Aktualności

09 Maj

Wycieczki tematyczne

Wycieczki tematyczne w czasie egzaminów gimnazjalnych.Jak co roku, w czasie trzydniowych egzaminów gimnazjalnych, pozostali uczniowie naszej szkoły mieli okazję nauczyć się czegoś nowego, bez koniec...

Czytaj więcej

26 Kwi

Ostatni dzień przygód na FNiS

Ambitny plan na dzisiaj - mamy nadzieję, że uda się go zrealizować :) 26.04 czwartek8.30-9.30 przejazd na UAM, WYDZIAŁ MATEMATYKI/FIZYKI AUTOSTOPEM PRZEZ WSZECHŚWIATKiedy:26/04/201810:00 - 16:00Gdzi...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl