Rozpoczynamy Akcję Letnią 2018!

Każdego dnia w strefie rodzica w dziale galeria będzie czekała na Państwa dawka fotograficznych emocji. Przed nami 12 ekscytujących dni w Bornem Sulinowie, Już przygotowane czekają na nas motorówki z bananem wodnym i kanapą. Boiska do tenisa ziemnego i piłki nożnej oraz miejce na tańce z panią Kamilą. W programie także gra miejska związana z historią miasta, dzień komandosa, gra paintballowa, turniej e-sportowy, karabinek ASG oraz tradycyjny przejazd amfibią i grillowanie. Czyli w skrócie: Borne Sulinowo pełną parą!

Zapraszamy do galerii :) CLICK

Aktualności

09 Maj

Wycieczki tematyczne

Wycieczki tematyczne w czasie egzaminów gimnazjalnych.Jak co roku, w czasie trzydniowych egzaminów gimnazjalnych, pozostali uczniowie naszej szkoły mieli okazję nauczyć się czegoś nowego, bez koniec...

Czytaj więcej

26 Kwi

Ostatni dzień przygód na FNiS

Ambitny plan na dzisiaj - mamy nadzieję, że uda się go zrealizować :) 26.04 czwartek8.30-9.30 przejazd na UAM, WYDZIAŁ MATEMATYKI/FIZYKI AUTOSTOPEM PRZEZ WSZECHŚWIATKiedy:26/04/201810:00 - 16:00Gdzi...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl