3sa.jpg 2sa.jpg 1sa.jpg

SZKOLNY TURNIEJ UKŁADANIA KOSTKI RUBIKA
Kostka Rubika stała się bardo popularna w naszej szkole, dlatego postanowiliśmy zorganizować turniej dla najszybszych układających. Zwyciężył Paweł Nikratowicz z klasy 7B, drugie miejsce zajął Jakub Zontek z klasy 5A, a na miejscu trzecim znalazł się Paweł Smak reprezentujący również klasę 5A. Zainteresowanie uczestnictwem oraz podziwianiem zmagań śmiałków było bardzo duże. Z tego względu turniej ten będzie miał kolejne edycje! 

Najlepszy czas uzyskany podczas turnieju to 26.927s uzyskał go Paweł Nikratowicz.

Zapraszamy do galerii zdjęć CLICK oraz do
obejrzenia filmu z tego wydarzenia CLICK.

 

Aktualności

09 Maj

Wycieczki tematyczne

Wycieczki tematyczne w czasie egzaminów gimnazjalnych.Jak co roku, w czasie trzydniowych egzaminów gimnazjalnych, pozostali uczniowie naszej szkoły mieli okazję nauczyć się czegoś nowego, bez koniec...

Czytaj więcej

26 Kwi

Ostatni dzień przygód na FNiS

Ambitny plan na dzisiaj - mamy nadzieję, że uda się go zrealizować :) 26.04 czwartek8.30-9.30 przejazd na UAM, WYDZIAŁ MATEMATYKI/FIZYKI AUTOSTOPEM PRZEZ WSZECHŚWIATKiedy:26/04/201810:00 - 16:00Gdzi...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl