01.jpg

3 autokary, około 200 rowerów, morze i Bryza, czyli Eureka na Zielonej Szkole.
Łazy przywitały nas słońcem, które towarzyszyło nam przez cały, 7-dniowy wyjazd. Po trudzie umysłowych zmagań w czasie lekcji, mogliśmy zmęczyć również mięśnie w czasie wycieczek rowerowych. Wieczorem korzystaliśmy z uroków plaży lub świetnie przygotowanych terenów zielonych i boisk przy naszym ośrodku.

Zapraszamy do galerii CLICK

Aktualności

09 Maj

Wycieczki tematyczne

Wycieczki tematyczne w czasie egzaminów gimnazjalnych.Jak co roku, w czasie trzydniowych egzaminów gimnazjalnych, pozostali uczniowie naszej szkoły mieli okazję nauczyć się czegoś nowego, bez koniec...

Czytaj więcej

26 Kwi

Ostatni dzień przygód na FNiS

Ambitny plan na dzisiaj - mamy nadzieję, że uda się go zrealizować :) 26.04 czwartek8.30-9.30 przejazd na UAM, WYDZIAŁ MATEMATYKI/FIZYKI AUTOSTOPEM PRZEZ WSZECHŚWIATKiedy:26/04/201810:00 - 16:00Gdzi...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl