29.05.2018 odbyła się uroczysta premiera kolejnego spektaklu klasy 4A, pod tytułem „Cudowny świat Harry’ego Pottera” pod kierunkiem artystycznym pani Moniki Taciak. Historia opowiedziana przez uczniów wzbudziła wielki entuzjazm publiczności i wprowadziła magiczną atmosferę. Okazało się, że w ciągu 50 minut można przedstawić mugolom podstawy czarodziejskiego świata.

8s.jpg 17s.jpg

Zapraszamy do galerii zdjęć - click

Aktualności

09 Maj

Wycieczki tematyczne

Wycieczki tematyczne w czasie egzaminów gimnazjalnych.Jak co roku, w czasie trzydniowych egzaminów gimnazjalnych, pozostali uczniowie naszej szkoły mieli okazję nauczyć się czegoś nowego, bez koniec...

Czytaj więcej

26 Kwi

Ostatni dzień przygód na FNiS

Ambitny plan na dzisiaj - mamy nadzieję, że uda się go zrealizować :) 26.04 czwartek8.30-9.30 przejazd na UAM, WYDZIAŁ MATEMATYKI/FIZYKI AUTOSTOPEM PRZEZ WSZECHŚWIATKiedy:26/04/201810:00 - 16:00Gdzi...

Czytaj więcej
Designed by: Joomla solmedia.pl